fbpx

KONTAKTINFO

Piret Guss

Juhatuse liige/ Tegevjuht

(+372) 666 1663

Piret@interstudio.ee


Eva Natka

Projektijuht / Eksport / Logistika

(+372) 588 77 994

Eva@interstudio.ee


Kaspar Trallmann

Projektimüük / Santehnika

(+372) 5648 5197

Kaspar@interstudio.ee


Virge Vahesalu

(Vanemapuhkusel) 


Edvard Mihkelsaar

Toote- ja ostujuht/ NORR11 & 101CPH

(+372) 517 4795

Edvard@interstudio.ee


.Tatjana Kosminskaja

Tootejuht

(+372) 517 8080

Tatjana@interstudio.ee


Alina Nõmme

(Vanemapuhkusel)


Jana Kotkas

Projektimüük/ Arendused

(+372) 512 7261

Jana@interstudio.ee


Kristin Ong

Projektimüük/ Eramud

(+372) 5688 6911

Kristin@interstudio.ee


Kristel Rebane

Projektimüük / Fassaadid

(+372) 555 427 93

Kristel@interstudio.ee


.Tea Kononov

(Vanemapuhkusel)


INTERSTUDIO OÜ

Pärnu maantee 158

Tallinn

11317

Tel.(+372) 666 1663

Avatud: E-R 10.00–17.00 (maikuus)

LADU

DSV Logistikaladu

Laadimissild 76

Jälgimäe tee 13B

76404, Saku vald

Tel.(+372) 654 8135

Avatud: E-R 9.00-16.00

REKVISIIDID

Registrikood: 11106859

KMKR nr: EE100982594

Pank: AS LHV Pank

SWIFT code: LHVBEE22

IBAN nr: EE847700771003380072

Esimene kontaktide nimistu on peidetud lehel! Tagavaraks variant koos pildidega versioonist!

piret-guss

510 6020
Piret@interstudio.ee

Piret Guss

Tegevjuht

Edvard Mihkelsaar

Turundus- ja müügijuht
kristin-ong

56 886 911
kristin@interstudio.ee

Kristin Ong

Logistik
kaspar-trallman

564 85 197
Kaspar@interstudio.ee

Kaspar Trallmann

Projektimüük
IS lapsehoolduspuhkusel

Tea Kononov

Projektimüük (Lapsehoolduspuhkusel)
jana-kotkas

512 7261
jana@interstudio.ee

Jana Kotkas

Projektimüük (fassaadid)
IS lapsehoolduspuhkusel

Alina Nõmme

Müügijuht (Lapsehoolduspuhkusel)

KIRJUTA MEILE