Bjhon 1

AGAPE toob pesurituaalid looduse keskele

Õuealasid käsitletakse tänapäeval kui täisväärtuslikke siseruumide laiendusi ning ruumide funktsionaalsed piirid muutuvad aina hägusemaks, luues sellega keskkonnad, mis sulavad kokku ühtseks tervikuks.

Agape toob oma disainid õue, integreerides igapäevased vannitamis- ja pesurituaalid looduse keskele, ühendades ikoonilisi disainielemente nii minevikust kui ka olevikust. Kollektsioon sisaldab valamuid, segisteid ja vanne, mis sobituvad nii looduslike kui linnaliste väliruumidega, luues tervikliku elamuse.
Agape rõhutab hea disaini olulisust, ühendades materjale, funktsioone ja emotsioone, mis täiendavad eluruumi.

Kollektsioonid

Järgnevalt toomegi teieni mõned brändi kõige ikoonilisemad tooted, mis on kohandatud õues kasutamiseks. Kollektsioonid on arendatud nii sisekujundajate kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud, auhindu võitnud disainerite kogukonna poolt. Ennekõike on nende viimistlused ja toonid hoolikalt valitud, et sobituda ümbritseva keskkonna toonide ja tekstuuridega.

Visques

Vann ja valamu
Patricia Urquiola – 2008 ja 2011

Valge sisemuse ja tumehalli välispinnaga terasvann, mida saab täiendada tiikpuust riiuli ja seljatoega, pakub kaasaegset lähenemist traditsioonilisele vannile. Viequesi vanni iseloomulik stiil kandub edasi ka samanimelistesse valamutele, mis on saadaval postamendi või töötasapinnale paigutatava variandina. Saadaval roostevabast terasest, valge sisemise viimistlusega ning valge, heleda halli või tumehalli välisviimistlusega.


Petra

Valamu, sammas
Diego Vencato, Marco Merendi – 2018

Diego Vencato ja Marco Merendi on väliskeskkonna tarbeks loonud Petra kollektsiooni, mis pakub laias valikus valamuid töötasapinna-, seinale kinnitatavas ja postamendina. Lisavarustusena on saadaval ka dušialused, dušisambad, töötasapind ja aiavooliku hoidik. Cementoskin® materjali looduslik ja sametine viimistlus toob meelde veevoolu poolt lihvitud kivi.

Petra valamu ja toetav sammas Diego Vencato, Marco Merendi – 2018; Foto: © Andrea Ferrari


Amuleto

Shower tray
RD Agape – 2019

Benedini Associati disainitud Amuleto dušialuse lihtne geomeetria ja suured mõõtmed loovad Petit Granit marmorist valmistatuna täiusliku tasakaalu esteetika ja vastupidavuse vahel.

Amuleto


Bjhon 1, Bjhon2

Valamud
Angelo Mangiarotti – 1970/2011

Bjhoni valamud said alguse Angelo Mangiarotti ideest aastal 1970. Algselt lillepotina kavandatud Bjhoni pesualuse versioon, mis toetub tööpinnale Petit Granit marmorist või Cementoskin®-ist, leiab oma ideaalse asukoha õues.

Bjhon 1

Bjhon 1

Bjhon 1 Washbasin, column Angelo Mangiarotti – 1970/2011 | Photograph © Andrea Ferrari

Bjhon 2

Bjhon 2


Carrara

Valamu
Benedini Associati – 1999

Carrara valamu elegants ja lihtsus, mis on olnud kataloogi põhielement üle kahekümne aasta, leiab oma koha ka vannitoast väljaspool uues Petit Granit versioonis.

Carrara


Handwash

Valamu
Benedini Associati – 2010

Elegantne ja kompaktne kätepesuvalamu. Cementoskin (värviline betoonpasta) versioon võimaldab selle kasutamist välitingimustes. Saadaval koos või ilma külghoiuruumita.


Ufo

Vann
Benedini Associati – 2002

Benedini Associati loodud Ufo vann lisab igale ruumile ootamatult erilise puudutuse. Olgu see terrassil või aias, selle suur roostevabast vann mahutab mitu inimest. Saadaval on kahevärviline versioon valge sisemuse ja tumehalli välispinnaga ning valikus on üks või kaks seljatuge, mis on valmistatud välistingimustes kasutatavast valgest Cristalplant® materjalist.

Ufo vann Benedini Associati – 2002 | Photograph © Andrea Ferrari

Ufo vann Benedini Associati – 2002 | Photograph © Andrea Ferrari


Open Air

Dušš
Benedini Associati – 2019

Benedini Associati disainitud Open Air on mobiilne ja paindlik dušš, mille valis Itaalia Disainiühing (ADI) 2022. aasta Compasso d’Oro auhinnale. Dušisamba aluseks on Cementoskin® materjalist alus, millel paikneb must anodeeritud alumiiniumist tugi. Tuge on lihtne aluselt eemaldada ja otse maasse paigaldada. Dušikomplekti täiendab stiilne must PVC voolik, mis on varustatud kiirkinnitusega aiaühenduseks.

Open Air dušš


In-Out Cemento

Vann
Benedini Associati – 2021

Benedini Associati loodud In-Out vanni sirged jooned on saadaval Cementoskin® materjalist. Selle julge ja mitmekülgne iseloom võimaldab  ruume muuta heaolu oaasideks.

In-Out Cemento Photograph © Andrea Ferrari

In-Out Cemento Photograph © Andrea Ferrari


DR Cemento

Vann
Studio Mk27, Marcio Kogan, Mariana Ruzante – 2014/2020

DR vanni disainis Marcio Kogan eesmärgiga “luua sõbralik, sensuaalne ja karismaatiline ese”. Kurvilised jooned ja muljetavaldavad mõõtmed lisavad nii sise- kui ka välivannitoale enamat kui lihtsalt nüanssi brasiilia modernismist. Cementoskin® versioon on saadaval nii vabaltseisva kui ka sisseehitatud mudelina.

Agape on meisterlikult hägustanud piire siseruumide luksuse ja välistingimuste funktsionaalsuse vahel. Pidage meeles, et õiged elemendid võivad muuta iga ruumi stiilseks lõõgastumise pelgupaigaks. Agape välikollektsioonid tõestavad, et teie väliolmeruumid väärivad sama hoolikat disaini ja kvaliteeti nagu siseruumid.