James Hardie

_ 06497

James Hardie Europe GmbH on ülemaailmselt tegutseva James Hardie Industries plc (JHIplc) tütarettevõte, mille juured ulatuvad tagasi aastasse 1888 Austraalias. Edu ei lasknud end kaua oodata ja tänapäeval on James Hardie Industries plc rahvusvaheline turuliider kiudtsement ehitusmaterjalide vallas, omades väga tugevaid turupositsioone USA-s, Austraalias, Uus-Meremaal ja Filipiinidel.

Hardie® Panel

Kui otsite kõrge sooritusvõimega ja taskukohase hinnaga A2 tuletõkkeklassiga fassaadikatet, on Hardie® Paneel õige valik teie järgmiseks elamu- või äriprojektiks.

Ükskõik, millise välimuse valite, võite kindel olla, et saavutate tugevuse ja vastupidavuse, mida teie kliendid väärivad – muutes selle nutikaks ja kulutõhusaks lahenduseks igasugusele projektile.

Omadused ja eelised:

-A2 tulekindlusklass, mittesüttiv
-Disainipaindlikkus
-Taskukohane

A2 tuletõkkeklass: Hardie® Paneeli võib kasutada olemasoleva kattematerjali otseasendajana mitmesugustel hoonetel. Mittesüttiv A2-s1-d0 hinnanguga paneel pakub usaldusväärset kaitset tule ja ekstreemsete ilmastikutingimuste eest aastateks, pakkudes samal ajal tugevust, vastupidavust ja stiili, mida teie kliendid väärivad.

Pikaajaline kvaliteet: Hardie® Paneel on välja töötatud nii, et see pakub pikaajalist ja hooldusvaba ühtlast viimistlust aastateks.

Kujundusvabadus: Hardie® Paneel on saadaval sileda tekstuuriga ja mitmes erksas värvitoonis. See võimaldab teil luua kaasaegseid ja modernseid disainilahendusi.

Hardie® Architectural Panel

Hardie® Architectural Panel on
 üks innovatiivsemaid tooteid kiudtsemendi fassaadikatte valdkonnas. See ei avalda muljet ainult oma sooritusvõimega, vaid on ka tõeline disaini multitööriist: valige ükskõik milline meie suurepärastest värvitoonidest, valige tekstuur ja muutke iga projekt isikupäraseks.

Omadused ja eelised:

-A2 tulekindlusklass: mittesüttiv
-15 aastat garantiid
-Kaks erinevat tekstuurivalikut: sile liiv ja harjatud betoon

Kujundusvabadus: Valida saab kahe tekstuuri vahel “silve liiv” või “harjatud betoon” ja mitme kaasaegse värvi vahel.

Muretu kasutamine: Kui otsite suure jõudlusega A2 tulekindlat fassaadikatet taskukohase hinnaga, siis Hardie® Panel on teie järgmise projekti jaoks õige valik. Meie fassaadimaterjalidel on A2 tulekindlus ja sektorit juhtiv 15-aastane garantii. James Hardie™ on ülemaailmne liider kiudtsemendi alal, mille kvaliteet on teie meelerahu tagamiseks tõestatud.

Paindlik värvivalik: Hardie® Architectural Panel on saadaval kuues standardvärvis. Suurema paindlikkuse ja projekti ainulaadseks muutmiseks on see saadaval ka kohandatud värvitoonis, mis võimaldab valida peaaegu iga soovitud värvi hulgast.