STENI fassaad: tagatud vastupidavus ja ökonoomsus 60-aastase garantiiga

STENI fassaad on turul silmapaistev tänu oma konkurentsitult pikimale, 60-aastasele funktsionaalsele garantiile. Fassaadiplaatide erakordne garantii peegeldab usaldusväärsust ja lubadust minimaalsele hooldusvajadusele, kus piisab vaid lihtsast puhastamisest, aidates oluliselt vähendada hoone ülalpidamiskulusid kogu selle eluea vältel.

Fassaadiplaadid on valmistatud klaaskiuga tugevdatud polümeerkomposiidist, materjalide kombinatsioonist, mis erinevate omaduste koosmõjul loovad äärmiselt tugeva ja vastupidava lõpptoote. Polümeerkomposiiti kasutatakse ka autode, paatide ja lennukite tootmises ning see muutub järjest populaarsemaks toodete puhul, mis puutuvad kokku ekstreemse stressiga.

STENI plaadid on disainitud vastu pidama karmidele kliimaoludele. Nende külmakindlus ja niiskuskindlus võimaldavad paigaldamist igas ilmastikus, pakkudes kindlust ja paindlikkust ehitusprojektides.

Klaaskiududega tugevdatud polümeerkomposiit fassaadiplaadid on mõeldud kasutamiseks nii väli- kui ka siseviimistlusplaadina.

Kvaliteet ja vastupidavus

STENI fassaadiplaadid on loodud kestma. Kvaliteetsed komposiitmaterjalist plaadid kombineerivad kivi ja polümeeride parimaid omadusi, et tagada maksimaalne ilmastikukindlus. Paneelid vastavad UV-kiirgusele ja temperatuurikõikumistele, säilitades oma kuju ja värvipüsivuse aastakümneid.

SINTEF dokumenteeris ja uuris põhjalikult kogu valikut ning kinnitas Steni paneelide enneolematult pika 60 aastase garantiiaja, mille jooksul materjal ei muutu.

 

 

Vähene hooldus ja pikaealisus

STENI fassaadiplaadid nõuavad vaid minimaalset hooldust, mis on kergesti puhastatavad (nt graffiti on kergesti eemaldatav) ja hallitusele vastupidavad. Fassaadpiplaadi vastupidav materjal ja kvaliteetne disain tagavad, et ilmastikukindlus ja esteetiline ilme püsivad aastaid muutumatuna.

 

Energiatõhusus ja keskkonnasõbralikkus

Energiatõhusad STENI fassaadiplaadid aitavad parandada hoonete soojusisolatsiooni, vähendades seeläbi kütte- ja jahutuskulusid. Keskkonnasõbralik tootmisprotsess ja täielik taaskasutatavus toetavad rohelise ehituse põhimõtteid ja aitavad saavutada jätkusuutlikkuse eesmärke.

STENI on ainus tarnija turul, kes pakub nii laia valikut suurusi ja nurgalahendusi.

STENI on turul üks vähestest tootjatest, kes pakub oma fassaadiplaatidele ainulaadseid nurgalahendusi. Need plaadid võimaldavad vormida L- ja U-elemente 30- kuni 90-kraadiste nurkade all, avardades sellega disainivõimalusi. Kumerate ja nurgeliste elementide kasutamine annab võimaluse luua esteetiliselt meeldivaid ja sujuvaid üleminekuid, võimaldades fantaasial lennata.

Disaini mitmekülgsus

STENI paneelid avavad ukse lõpututele disainivõimalustele. Saadaval mitmes värvitoonis, tekstuuris ja viimistlusvariandis, annavad need vabad käed arhitektidele ja disaineritele oma nägemuse elluviimiseks, luues eristuvaid ja loovaid fassaadilahendusi.

Fotol üks uusimaid projekte Ameerikast Jacksonvillest, kus kiriku fassaadi elavdamiseks kasutati Steni Colour lahendust. Arhitekt: Novus Architects

Fotol üks uusimaid projekte Ameerikast Jacksonvillest, kus kiriku fassaadi elavdamiseks kasutati Steni Colour lahendust. Arhitekt: Novus Architects

 

Teenused ja tugi

STENI pakub oma klientidele lisandväärtusteenuseid, sealhulgas kohandatud suurusega paneele, eelpuurimist ja materjalide halduse pakendeid, muutes ehitusprotsessi tõhusamaks minimaalse jäätmetekkega, säästes aega ning raha.

Kokkuvõttes, kuigi STENI ei pruugi alati olla kõige soodsam valik, tõstab ettevõtte logistika ja projektijuhtimine, sealhulgas tarned ja garantiid, selle teenuseid esile kui investeeringut, mis tasub end ära hoone eluea jooksul. STENI innovatsioon ja pühendumus kvaliteedile peegelduvad nende unikaalses suuruste ja nurgalahenduste valikus, mis kinnitavad nende positsiooni turul kui usaldusväärset partnerit oma klientidele.

 

Kasulikud tööriistad:

Mängi värvide, pindadega ja loo oma isiklik stiil.
STENI fassaadimaterjalidega on võimalik lihtsalt ja kergelt kombineerida ning näha ka erineva arhitektuuriga hoonete (koolid, haiglad, eramud, kontor-majad jpt) 3D pilte/visualiseeringut, mis annab hea ülevaate, kuidas materjal hoonel suures plaanis välja näeb. Kliki siia

Testi fassaadivärve digitaalse värvitööriistaga siin,

 

STENI on tuntud Norra ettevõte, mis on kuulus oma innovatiivsete lahenduste poolest. Üle 50-aastase kogemusega on STENI omandanud maine kvaliteetsete ja vastupidavate toodete pakkujana. Nende keskendumine arenenud materjalidele ja tipptehnoloogiale tagab, et nende fassaadipaneelid on loodud vastu pidama ja taluma kõige karmimaid ilmastikuolusid.


Soovite rohkem infot STENI fassaadilahenduste kohta, siis kirjutage meile info@interstudio.ee või külastege meie Pärnu mnt 158 showroomi, kus saate tutvuda ka näidistega.