TOTO Washlet: wc-pott luksust ja puhtust armastavale inimesele

TOTO Washlet on bidee-funktsiooniga tualett, mis ühendab uusima tehnoloogia, laitmatu hügieeni ning silmapaistva disaini. Jaapani vannitoakultuurist alguse saanud wc-pott ei paku mitte ainult esteetiliselt nauditavat disaini vaid on ka erakordselt hügieeniline lahendus.

Jaapani innovatsioon Sinu ja veel 60 miljoni inimese vannitoas

TOTO nimetab 1980. aastal Washleti kontseptsiooniga turule tulemist revolutsiooniks. Tol ajal täiesti uuendusmeelne lahendus oli niivõrd innovaatiline, et seadis uue standardi sellele, kuidas inimesed tualetti kasutavad. Tänaseks on Washlete müüdud üle 60 miljoni ühiku ning see annab kinnitust, et üha enam inimesi soovib tavapärase tualettpaberi asemel mitte ainult hügieenilisemat vaid ka esteetilisemat ja mugavamat võimalust.

TOTO Washleti teeb eriliseks sisseehitatud automaatne bideedušš, mis on juhitav komplektis oleva puldi abil. Valikus on kolm erinevat funktsiooni ning samuti saab puldi kaudu reguleerida pesufunktsioonil bideeduši asendit, veetugevust ning temperatuuri.

Washleti soojendusega iste tagab mugavuse ning soojaõhupuhur pakub pärast pesufunktsiooni meeldivat kuivatust. Lisaks eelmainitule on TOTO Washletide lisafunktsioonide valikus sensoriga avanev prill-laud, integreeritud lõhnastaja ning automaatse loputuse funktsioon.

TOTO on kõikidele oma tualettpottidele seadnud kõrged standardid ning neid täiustanud kolme märkimisväärse tehnoloogiaga, mis tagavad eelkõige maksimaalse hügieeni võimalikult väikese veekuluga.

Maailmatasemel kvaliteet puhtuses ja disainis

TornadoFlush, CeFiONtect keraamiline pinnakate ning RimlessDesign ehk servarandita potidisain tagavad loputuse efektiivsuse ning muudavad poti kergesti ja mugavalt hooldatavaks. Ultrasile keraamiline pinnakate väldib mustuse kogunemist ja katlakivi tekkimist. Lisaks praktilisele poolele pakuvad eelnimetatud omadused ka esteetiliselt nauditavat disaini.

TOTO toodete hügieenilisust on esile tõstnud ka Saksa Hügieeniinstituut, kes on kinnitanud, et TOTO sankeraamika on 90% hügieenilisem ning bakterivabam kui konkurentide pakutavad tooted.

Tornado flush ehk loputustornaado

Üks olulisemaid TOTO tualettpottide omadusi on loputus-tornaado. Kaks või kolm veejuga tekitavad kompaktse ühes suunas pöörleva veekeerise,mis ilma pritsimata ja effektiivselt kogu poti sisu puhastab.

Rimless design ehk servarandita disainServaranditadisainon kõikide TOTO tualettpottide standard. Servarandi puudumine muudab wc-poti sisu avatud ja voolujooneliseks vormiks. Mustusejabakterite kogunemine on välistatud ning lisaks on keraamika hooldus mugavam ja lihtsam.

CeFiONtect glasuur

TOTO tualettpotid on töödeldud CeFiONtect glasuuriga, mis takistab katlakivi ja mustuse haakumist keraamikale. Cefiontect keraamika on tavalise keraamikaga võrreldes ligi 1000 korda siledam ning kuna glasuuri imepeen tekstuur on ka mustuseosakestest väiksem, tagab see pinna erakordse puhtuse. 1200 kraadi juures keraamika pinna sisse põletatud glasuur annab TOTO toodetele tugevuse ja vastupidavuse ning säravvalge pind kestab kogu kasutusaja.

TOTO Washlet on mitmekülgne ja kvaliteetne WC-lahendus, mis rõõmustab neid, kes hindavad luksust, puhtust ja funktsionaalsust oma vannitoas.

 


Kui Sul on rohkem küsimusi TOTO Washlet´i kohta või huvi oma silmaga näha, siis külasta Interstudio showroom´i või kirjuta meile info@interstudio.ee