Interstudio “Usaldusväärne ettevõte” 2023

Meil on rõõm ja uhkus teatada, et Interstudiole on väljastatud Äripäeva infopanga poolt mainekas “Usaldusväärne ettevõte” märgis, mis on tunnustuseks meie pidevale pühendumusele finantsvastutusele ja läbipaistvusele.

Meie krediidihinnang on viimase aasta jooksul olnud järjepidevalt hea, mis kinnitab, et oleme oma majandustegevuses olnud eeskujulikud. Meil puuduvad võlad nii riigi kui ka koostööpartnerite ees, oleme esitanud kõik majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid õigeaegselt, meie majandusnäitajad on tugevad ja ettevõtte taust on korras. See märgis on eriline – ainult 6% Eesti ettevõtetest vastavad selle kõrgetele nõuetele

Selle saavutusega tõestame oma pühendumust usaldusväärsele ja vastutustundlikule ettevõtlusele. See on oluline samm meie jätkuvas püüdluses olla usaldusväärne partner nii klientidele kui ka teistele ettevõtetele.

Täname kõiki meie meeskonnaliikmeid, kliente ja partnereid nende toetuse ja koostöö eest. Me jätkame oma teekonda, pühendudes veelgi kõrgematele standarditele äritegevuses.